Ayak Bakımı

Vücut Bakımı

SİZE ÖZEL UZMANLAR

Ayak Bakımı

Hijyenik tırnak kesimi, tırnak dizaynı, tırnak yüzeylerinin parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi. Este Beauty Care'de tırnaklarınız ile ilgili A'dan Z'ye bakım yaptırabilirsiniz. Tırnak mantarı, batık tırnak, spor yaralanmaları ile oluşan tırnak problemleriniz için gerekli bakım yapılabilmektedir. Ayrıca parmaklarınızda ki sertleşmiş deri sorunlarınıza da kozmetik iyileştirmeler yapılabilmektedir.

PROFESYONEL

Hamileler için Ayak Bakımı

Hamilelik sürecinde hormonlarımız olduğundan farklı çalışıyor. Dünyaya yeni bir birey getirmek zaten çok kolay olmaması gerekiyor. Vücudumuz bu süre içerisinde farklı reaksiyonlar verebiliyor. Fazla çalışan hormonlar, bacaklarımızda, ayak bileklerimizde, tırnaklarımızda farklı problemler oluşturabiliyor. Este Beauty Care ile hamimilik sürecinde oluşan bacak ve ayak problemleriniz için son teknolojili cihazlar ile detaylı bakımlar yapıyoruz. Bu süreci en kolay şekilde atlatmanıza yardımcı oluyoruz.

EL Bakımı

PROFESYONEL

Çatlak Topuk İşlemleri

Topuk çatlakları pek fazla önemsenmesede aslında bir problem olup, ciddiye alınmaması durumunda çatlak deriye daha sonra mikro-organizmalar vücuda ulaşarak daha ciddi hastalıklara sebebiyet verir. İleri teknoloji cihazlarımızla uyguladığımız çatlak topuk işlemleri sayesinde bu problemi ortadan kaldırıyor, artık daha iyi ve daha ağrısız hissetmenizi sağlıyoruz. Topuk bakım işlemleri son derece etkili bir yöntem olup, özellikle yaz aylarında bu uygulamaya talep daha da artmaktadır.

EL Bakımı