Şimdi Ara
Fiyat Teklifi Al

Cilt Bakımı

Vücut Bakımı

Daha Genç ve Güzel Bir Cilde Sahip Olun!

Cilt Bakımı

Cilt bakımları tamamen kişiye özel olmalıdır ve uzmanlarımız tarafından cilt analizi sonrasında ,cildin yaşı ,yaşam rutinleri ve ihtiyacı doğrultusunda bir protokol oluşturularak kişiye özel ürünlerle yapılmaktadır.

Evde kullandığımız ürünler dışında her cildin ayda 1 kez derinlemesine temizliğe ihtiyacı vardır. Cildimiz rüzgar ve güneşten koruyan ilk savunma hattımızdır , cildimiz bu işi mükemmel yapsa da zamanla dış katmanlarda yaşlanma , yaralanma ve çevresel faktörler ile karşılaşmaktadır. Bu karşılaşmalar sonrasında ; güneş lakesi, ince çizgiler , elastikiyet kaybı ,nemsizlik ve cilt tonu eşitsizlikleri oluşur . Bu sebepleri geciktirmek ve önlemek adına düzenli yapılan cilt bakımları daha genç ve sağlıklı görünmenizi sağlar.

Çok Yönlü Cilt Bakımı

Skin - Balancer

SkinBalancer, tek bir cihaz ile altı ayrı bakım fonksiyonunu bir araya getirir. Hydra Peeling fonksiyonunda kullanılan solüsyonlar sayesinde cilt derinlemesine temizlenerek siyah noktalardan arındırılır.

Diamond Peeling sayesinde cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesi hedeflenirken, aynı zamanda ciltte bulunan güneş lekeleri, sivilce ve akne lekeleri, yaşlılık lekeleri dahil tüm lekelerin görünümü azaltılır.

EL Bakımı
Vücut Bakımı

İleri Teknolojiyle Anti-Againg Bakımında Devrim!

LPG - Mobilift

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme
Yaş alma ile birlikte cilt elastikiyet ve yoğunluğunu kaybetmeye başlar, çoğunlukla yüz, boyun, dekolte ve ellerde kırışıklıklar ve sarkmalar oluşur. Güneş, stres, tütün ve hatta kirlilik gibi diğer dış faktörler de kırışıklıkların görünümünü hızlandırabilir.

Cildi sıkılaştırırken, genç bir görünüm elde edin
Cilt yüzeyi üzerindeki mikro titreşimleri sayesinde ,gıdı toparlama , yüz şekillendirme, kırışıklık görünümünü en aza indirirken volüm ve asimetri sorunlarında tek seansta gözle görülür etki yaratır. Isı ,ışık ve kimyasal kullanmadan vakum ve uyarma özelliği ile bağ dokusunu uyararak kolajen , elastin ve hyalüronik asit artışını sağlar. Bununla birlikte kırışıklıklar da azalma , daha aydınlık ve sıkı bir cilde ulaşmamızı sağlar.